Polimeryzacja
posadzek

Slider Title 2

O nas

CZYSZCZENIEPRO jest firmą o wieloletnim doświadczeniu w zakresie:

  • kompleksowych usług sprzątania

  • czyszczenia oraz doczyszczania wszelkiego rodzaju powierzchni

Oferujemy Państwu skuteczne i nowoczesne rozwiązania w zakresie utrzymania czystości firm, biur, przedsiębiorstw, hal produkcyjnych i magazynowych, hoteli i pensjonatów. W ramach świadczonych usług oferujemy codzienne, cykliczne oraz interwencyjne prace porządkowe polegające na utrzymaniu czystości oraz specjalistycznym czyszczeniu i doczyszczaniu rożnych powierzchni (polimeryzacja, pranie wykładzin i tapicerek, doczyszczanie posadzek, czyszczenie dachów, polbruków oraz elewacji, mycie przeszklonych powierzchni i witryn.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem specjalistycznym oraz profesjonalną chemią czyszczącą, a nasz wykwalifikowany personel posiada duże doświadczenie. Jesteśmy gotowi podjąć się każdego zarówno standardowe zadania jak i prac nietypowych wymagających wiedzy i doświadczenia.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców niezależnie od branży i rozmiaru obiektu. Sprzątamy zarówno niewielkie biura jak i rozległe hale produkcyjne i magazynowe, a także miejsca użyteczności publicznej, placówki oświatowe, lokale usługowe i handlowe, hotele i pensjonaty.

Tworzymy indywidualne oferty uwzględniające potrzeby klienta. Dostosowujemy się do specyfiki obiektu uwzględniając jego dostępność oraz zakres i czas wykonywanych prac. W zależności od potrzeb wykonujemy usługi długoterminowe, na określony czas, jednorazowe oraz prace interwencyjne wymagające szybkiego działania oraz natychmiastowej gotowości. Nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie oraz z pełnym zaangażowaniem.